Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj

PostWysłany: Nie 19:18, 22 Kwi 2007    Temat postu:

To i ja coś napisze...

ML młodzików 94
Drukarz - MKS Mława 3:1 (1:1)

Gwiazdorzy z MKS Mława przyjechali jako lider ograć leszczy z Drukarza. I nawet byli może i ciut lepsi, ale na Drukarzu jest bardzo specyficzne, szerokie boisko i sprytni gospodarze rozciagając pole gry do szatni schodzili z wynikiem 1:1. Do przerwy dałem 1 kare wychowawczą - 3 minuty dla Kapitana za.... niekulturalną krytykę własnego napastnika Smile "Ty drewniaku, głupku, cioto itp" Smile W drugiej połowie niespodziewanie ambitnie walczący gospodarze strzelili gola, a potem źli gwiazdorzy z Mławy zaczęli kopać rywali i po jednej z takich akcji, dwóch środkowych obrońców dostało kary po 5 min. Kary zasłużone. Puszczony przywilej, po faulu na kare i za chwile, kolejny faul na kare i... 2 * 5 min kary Smile Ale ogólnie bez ciekawszych sytuacji.

MLJ średnich 88
Drukarz - Gwardia 1:0 (1:0)

Hehe. "Wydrukowałem" mecz Smile hehe. Byłem asystentem 2. 1 Asystentem był kolega Hermakowicz, na środku kolega z Liceum Hasselbush. Jest 24 minuta i bardzo dobre podanie dostaje prawy pomocnik gospodarzy, goście reklamują spalonego, ale moja flaga pozostaje w dole Smile Leci sam na sam z bramkarzem, bramkarz wychodzi poza pole karne i zagrywa piłkę ręką! Flaga w góre, podbiega główny, ja mówie, "Bezpośredni i czerwona dla bramkarza" i tak też się staje. Od tego momentu gra już tylko Drukarz i po stałym fragmencie strzela bramkę na 1:0. Dowozi to do końca, a trener gości mówi mi że "Ustawiłem mecz" Smile no cóż. Zdarza się Smile

B(undesliga)
Orkan II Sochaczew - Viktoria Błonie 6:3 (2:1)

No... panowie Smile Obserwator i mecz lidera z wiceliderem i jednocześnie takie mini derby! Mecz zaczął się od... bramki dla gości, juz w 35 sekundzie meczu Smile Później wyrównali goście, a na 30 sek przed końcem 1 połowy strzelili na 2:1. Do przerwy... dwie żółte kartki, za odkopnięcie piłki po gwizdku. Ot tyle. Obserwator, zarzucił mi jedną piątkę, zamiast rogu, jedną nakładkę i jeden nie gwizdnięty faul. Ogólnie mówił że OK, i nie mał zastrzeżeń. Sami zawodnicy duuuużo gadali, ale dużo ich uciszałem. Pare sytuacji spiętych, ale bez rękoczynów. Kibice, coś brzęczeli jacyś menele ale ogólnie spokój. Po przerwie szybko bramki zdolbyli... goście i było 2:3. Później dwie bramki dla gospodarzy. Przy stanie 4:3 karny dla gospodarzy na 5:3. Ostatnia bramka pod koniec meczu. W drugiej połowie 3 zółte kartki. Dwie za podstawienie nogi i przerwanie korzystnej akcji rywali. Jedna za złapanie za koszulkę i przerwanie korzystnej akcji rywali. Obserwator po meczu powiedział, że poprawiłem to o czym wspominał do przerwy (pokazywnie autów stojąc twarzą do lini bocznej a nie bokiem itp.). Wszystkie kartki słuszne. Karny słuszny. Pare przywilejów ok. Zarzucił mi... jeden aut w drugą stronę, gwizdnięcie jednego spalonego którego jego zdaniem nie było i tradycyjnie jedną nakładkę. Wsjo. Ocena... 7.8 - 7.9, na teoretycznie 8.0 max. Ogólnie obserwator małomówny, cichy i z tego co się dowiedziałem raczej powyżej 7.9 nie stawia. Mecz... wydaje mi się że mi wyszedł. Fajnie mi się sędziwoało, była kondycja Wink była siła, była pewność siebie itp. Ocena, dobra ale też... huh.. niektórzy lżęj dają 8.0 a tutaj.. to 7.9 tak... boli Smile Wink Ale... średnia z obserwacji jest 7.95 więc o 0.25 więcej niż rok temu, kiedy to bylem tuż pod kreską do awansu. Do tego lepsze pisanie i bieganie, więc... powoli zaczynam liczyć na awans. Ale powoli, bo nie chce zapeszać Smile Dodam, że po meczu trener gospodarzy, na osobności powiedział mi że dawno już nie widział tak dobrego młodego sędziego, i że oby było jak najwięcej takich i życzył mi powodzenia.

Ciekawostka... tuż przy stadionie jest basen Orka. Baaaardzo fajny. Za 5 PLN godzinka pływania, lub korzystania z Jacuzzi i zjeżdzalni na basenie Smile Wink hehe. Polecam gorąco. Super miejsce na pomeczowy relax Smile

PS. Wiesz co Marjan... hehe... wczoraj sobie przypomniałem że Derlacz ma 4 ligę Smile Wink hehe

Leszek
Il Capitano

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 2145

Pomógł: 14 razy

PostWysłany: Pon 13:55, 23 Kwi 2007    Temat postu:

a to siusiak z tego wytrykowskiego, ale ja tak tego nie zostawe, co mnie inni obchodza, co on bedzie robił w chuja wszystkich na okolo? kurza melodia mac, wale to, nie dam sie, choc pewnie ciezko bedzie

co do sedziowania, bylemw zwiazku, tam juz obsada u Henka na 2 tyofdnie, musialem odmowic pare dni bo nie moge, ale w sobote mam 2 mecze rano orliki 7 wiec luz i potem w zasadzie nie moglem ale dał mi linie w a klasie wiec nie odmowilem mimo ze pwoiedziale mu ze nie moge wczesniej:) moze zaplusuje:), tylko co to jest Nowa Wies warszawska? czy cos w tym stylu? gdzie to i za ile:) heheh, z niedzieli mnie wykreslil z trampkarzy czy czegos, Zandi duzo miejsc jest jak masz wlne bierz mecze bi chyba masz tylko zaki, czy tez nie mozesz?

potem mam mecz 3 maja, nie pasi ale wzialem...i potem 5 i 6 rano ale chyba musze odmowic, raz orliki raz trampakrze starsi glowny! drugi mecz tak wysoko na glownym:) ale chyba eni dam rady. Zandi ciebie teraz sooro widzialem, Obuqa rtez ale nie wiem kiedy sie w necie ukaze

Zandi
MISTRZOWSKI ORZEŁ LESZKA

Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 1271

Pomógł: 9 razy

PostWysłany: Pon 16:56, 23 Kwi 2007    Temat postu:

No ja mam w ten weekend only 1 mecz chyba Henio sie pogniewal na mnie ale moze cos dobiore zobacze jak bedzie sie przedstawiac opcja baletow Very Happy Ale mowisz lechu ze potem juz mam cos wiecej takze ok
Ja mam mecz w MIedzylesiu takze tez pytam o dojazd tam.....

obuq

Posty: 1746

PostWysłany: Pon 19:46, 23 Kwi 2007    Temat postu:

Nie byłem nigdy ani w Nowej Wsi, ani w Międzylesiu :/ Sorry. Ja za to dostałem dobre mecze choc... same na linii. Dwie A klasy w tym napewno jedną z Obserwacją i jedną LO i to... CWKS Legie na Oswiatowej z sędzią chyba 2 ligowym Smile więc ogólnie fajnie, ale... jeden mecz A klasy dostałem w... Rzakcie - boisko Rzakta! Gdzie to urwał jest Smile hehe. Będę musiał zapytać się zarówno Henia jak i poprosić w związku o numer do kolegi głównego, bo przecież nie będę tam jechał Smile Wink hehe

Leszek
Il Capitano

Posty: 2145

PostWysłany: Pon 23:36, 23 Kwi 2007    Temat postu:

ahaha, no to widze ze wszyscy kawał wsi zwiedzimy, a Banan tez w poza Wawa? bo nei pmaetam, ale ta Nowa wies....moze chociaz za dojazd 45:) tragedia....

Zandi

Posty: 1271

PostWysłany: Wto 17:14, 24 Kwi 2007    Temat postu:

Zadzwonilem dzisiaj do Henka i dorzucil mi jeszcze bielanski hutniczek i po Lechu przejalem niedzielny Sulejowek. Leszek juz mi wytlumaczyl jak tam dojechac ale pytam jeszcze Obuczka jesli wie czy tam dojazd jest za 45PLN tzn mysle ze tak ale pytam dla pewnosci.

obuq

Posty: 1746

PostWysłany: Wto 17:35, 24 Kwi 2007    Temat postu:

Eeee... hehe... ogólnie w tych kwestiach powinniście się kontaktować z człowiekiem Ryczałetm - Bananem Smile Ja nigdy nie jeździłem dalej od Warszawy niż do Ząbek lub Marek i naprawdę nie wiem Smile Dopiero ostatnio dostaje Garwoliny i Sochaczewy, ale też przeważnie pytam się człowieka Ryczałta po ile tam dojazd Smile To gdzieś jest napisane wszystko... ale ja naprawde nie bardzo wiem gdzie. Ale... To spokojnie. Jest jeszcze trochę czasu Smile

Ja mam w ten weekend samą linię więc... panowie Smile Chyba zobie odpocznę Smile hehe Smile

Zandi

Posty: 1271

PostWysłany: Wto 20:01, 24 Kwi 2007    Temat postu:

DObra to skontaktuje sie z czlowiekiem Ryczaltem. A w ogole jaka jest definicja czlowieka ryczalta Very Happy Bo jak ja dzwonie do Henia to juz niedaleko mam do niego hehe

Leszek
Il Capitano

Posty: 2145

PostWysłany: Śro 10:01, 25 Kwi 2007    Temat postu:

Zandi na 99% dojazd jest za 45zł ale to na 99%bo..nie pamietam az tak"Smile ale wlasnie Banan mi pwoiedzial

obuq

Posty: 1746

PostWysłany: Śro 11:33, 25 Kwi 2007    Temat postu:

Wiesz Marjanku, jest parę wskaźników które świadczą o twojej ryczałtowości Smile
1) Pierwszy z nich jest taki, że patrząc na mecze jakie dostałeś na weekend nie zastanawiasz się jaka liga, gdzie, ani kto z kim, tylko z miejsca wyliczasz ile kasy dostaniesz z weekendu Smile
2) Drugi sygnał na to że jesteś ryczałtem to to, że nie wiesz gdzie na mapie leży dana miejscowość, nie wiesz kto tam gra, ale wiesz że za dojazd tam jest 45 czy 60 PLN Smile
3) Następny wskaźnik to to, że co tydzień dzwonisz do Pana Henia, a gdy przychodzisz do związku i mówisz "Dzień Dobry" to on po głosie poznaje kim jesteś Smile <wyzszy stopień wtajemniczenia jest wtedy gdy to Pan Henio sam do ciebie dzwoni i daje ci dodatkowe mecze na weekend, a jeszcze wyższy to wtedy gdy zna twój numer na pamięć > Smile
4) Ostateczną weryfikacją twojej Ryczałtowości jest tzw. wskaźnik Ewidencji Zawodów Smile Jeżeli zobaczysz że w ciągu jednego sezonu przesędziowałeś ok. 100 zawodów i w dodatku jesteś w pierwszej 10 najczęściej sędziujących sędziów MZPN to oznacza że jesteś Ryczałtem.
4*) Inny przypadek to Jeśli będziesz miał tych meczów ok. 93 i będziesz w pierwszej 15 najczęściej sędziujących sędziów MZPN i będziesz się wkurzał , że znów ci sami sędziowie mają o pare meczów więcej od ciebie i że zabrakło ci jednego weekendu do wejścia do złotej 10 to... też jesteś Ryczałtem Smile <ten ostatni przypadek znacie osobiście Smile hehehe> (pozdro Banan Wink Smile hehe)
5) PS. Dodatkowy wskaźnik społeczny to jeśli pójdziesz na egzamin sprawnościowy i znasz każdego a co drugi kolega krzyczy do ciebie "Cześć Ryczałt" Smile hehe - znów pozdro Banan Smile Wink hehe

Leszek
Il Capitano

Posty: 2145

PostWysłany: Śro 18:57, 25 Kwi 2007    Temat postu:

ahahaha, Obuxczku mistrzostwo swiata:) sie usmialem, zandi wlasnie uwazaj bo bedzies Ryczałetem, ja to oddaje mecze a nie dobieram ehehe:) tylko z A klasy nie rezygnuje, a Banan mi pwoedzial ze ta nowa wies to za pruszkowem to 45 za dojazd:) hehe, mnie to cieszy mimo wszystkoa ze to a klasa to 92 za mecz!! rekord!!Smile

Leszek
Il Capitano

Posty: 2145

PostWysłany: Czw 12:44, 26 Kwi 2007    Temat postu:

kurde musialem dzis oodac a klasa w tej wsi, bo niemoge...Henio sie nie ucieszyl...chcialem oddac Bananawoi bo moze mial wolne ale ryczałtowiec nie odpisal...oszczedza na smsach pewnie hehe:)

obuq

Posty: 1746

PostWysłany: Czw 14:02, 26 Kwi 2007    Temat postu:

Banan ma jakiś problem z komunikacją :/ Najpierw zepsuł mu się komp, teraz padła mu komórka i siadła ładowarka. A akurat mieliśmy razem pare spraw do załatwienia i kontaktu z Bananowym nie ma :/ szkoda :/
Ale spokojnie... p.Henio i tak zadzwoni do Bananowego - w końcu to Ryczałtowiec Smile Wink hehe

A ty Lechu.. tak jak i Marjan, masz już kreskę u p.Henia. Nie dobrze Smile

Zandi

Posty: 1271

PostWysłany: Czw 19:12, 26 Kwi 2007    Temat postu:

Hehe ja mialem minus u Henia ale odkad we wtorek do niego zadzwonilem i wzialem 2 meczyki to juz chyba zaplusowalem Very Happy

Leszek
Il Capitano

Posty: 2145

PostWysłany: Sob 13:08, 28 Kwi 2007    Temat postu:

oj tam no zdarzylo sie, ale mialem wlasnie ciekawy mecz siódemek na varsovii, do przerwy 1:4 a grali z polonia, o przerwie 4:1 gospodarze i remis, rodzice sie nawet zaczeli kłócic i jechac ze slipi są (rodzice dwoch druzyn) wiec kazalem sie wszystkim zamknąć oczywiascie kulturalnie to wtedy wszyscy zaczeli mnie jechac ze co nie mozna juz sie odezwac:) a ja w smiech:), ale poo meczu trenerzy powiedzieli ze rodzice to zarty jakies odstawili i mnie przeprosili wiec luz:)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Orłów Leszka Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)