Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Halowa Liga Bemowska:Orły Leszka-Akszon Team 2012-02-26 Foto

Globciu
Wielki Orzeł

Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 137

PostWysłany: Nie 14:39, 26 Lut 2012    Temat postu: Halowa Liga Bemowska:Orły Leszka-Akszon Team 2012-02-26 Foto

Kolejna fotki z niedzielnego meczu który ledwo, ledwo nie skończył i się remisem

1. Pierwsze minuty i przeciwnik już ściągnięty do parteru

2. Standardowa walka przy linni

3. 5 min meczy i 1:0 dla orłów. Szybka kontra przeciwnika ale zakończona niepowodzeniem

4. Sprint, i kolejna bramka na koncie Szwagra

5. Wrzut z rogi, obrona…

6…. i szybka kontra.

7. Rzut wolny i kolejna szansa dla Orłów

8. Tym wymownym gestem Kowal pokazał zawodnikom co mogą mu zrobić

9. Zamieszanie pod bramką i niestety pierwsza bramka dla przeciwnika

10. Szybki drybling, wyciągnięcie bramkarza….

11. ... i tym razem Leski wpisuje się na listę strzelców

12. Do przerwy 4:1 dla orłów.

13. W drugiej połowie pomimo kilku dobrych sytuacji Orły nie zdobyły już żadnej bramki

14. Na miejscu przeciwnika stanowczo bym się zastanawiał czy stoi w dobrym miejscu

15. Gary przed szansą zdobycia gola…

16…. i niestety piłka poszła górą

17. Najgroźniejszy zawodnik u przeciwnika…

18…. jednak tym razem nie udało mu się strzelić

19. Gary w akcji

20. Kolejna wyjęta piłeczka

21. Mocny chwyt, i przeciwnik bez szans

22. Druga połowa zdecydowanie należała do przeciwnika…

23…. chociaż orły tanio skóry nie chciały sprzedać.

24. Wodzu w swoim żywiole.

25. Zen jak zwykle ratuje sytuację pod bramką

26. Walka na samej linii bramkowej

27. Migli załatwił bramkarza, jednak Wodzowi i tak nie udało się powiększyć wyniku…

28…. natomiast znokautował na kilka minut bramkarza.

37. Po zaciętej walce kolejne trzy punkty na koncie

Punkty skasowały również Orły Leszka, które po ciekawym meczu wygrały z Akszon Teamem. Orły prowadzenie objęły po nieczęsto spotykanej akcji – wrzutce w pole karne i strzale głową. Dość szybko przewagę udało się powiększyć do trzech bramek i gdy wydawało się, ze to już koniec emocji w tym spotkaniu, kontaktowego gola strzelił Paweł Milewski. Orły odpowiedziały jednak błyskawicznie, ustalając wynik do przerwy na pewne prowadzenie 4:1. Druga połowa zaczęła się od groźnych ataków Akszon Teamu, który drugą bramkę zdobył po ładnej, indywidualnej akcji Kamila Dźwilewskiego. Kontakt z rywalem udało się złapać na 10 minut przed końcową syreną, gdy do siatki trafił Jakub Korgul. Mimo wielu emocji wynik w końcówce nie uległ już zmianie i trzy „oczka” na swoim koncie dopisały sobie Orły Leszka.

Meczyk zakończony wynikiem 4:3 dla Orłów
CDN.

Ostatnio zmieniony przez Globciu dnia Pią 19:09, 02 Mar 2012, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Nie 21:10, 26 Lut 2012    Temat postu:

Siostrze spodobało się, więc jest duża szansa że jeszcze będzize miała okazję pstryknąć kilka fotek na naszych meczach

Ostatnio zmieniony przez Globciu dnia Nie 21:11, 26 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz

Piłkarzem meczu został Maciek Hartfi

Ostatnio zmieniony przez Globciu dnia Pon 11:41, 27 Lut 2012, w całości zmieniany 2 razy
kowal
MASTA PAIN

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 13:01, 27 Lut 2012    Temat postu:

Globus , czy ktos od nas przypadkiem nie nagrywal naszych meczów ? jak tak to moze warto wrzucic to na YouTuba bo bym sobie chetnie poogladal

Globciu

Posty: 137

PostWysłany: Pon 13:41, 27 Lut 2012    Temat postu:

Nagrywany był mecz z Finance Pro ale właścicielem tego nagrania jest Krzych. Jak wyciągniecie od niego to nie ma problemu aby wrzucić Smile

PostWysłany: Pon 17:50, 27 Lut 2012    Temat postu:

Aby wygrać ten arcyważny mecz Kowal założył stringi i cały czas coś mu nie leżało Smile