Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj

orli webmaster

Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 911

PostWysłany: Nie 15:23, 29 Paź 2006    Temat postu:

po raz koljeny się potwierdziło, że dostajemy baty od słabiaków a wygrywamy z solidnymi drużynami Smile
Mieliśmy troche farta bo Nasz rywal grał w Naszym stylu z poprzednich meczów... kupa nie wykorzystanych 100% akcji. No ale szczęście sprzyja lepszym hehe.
Jak dla mnie zawodnikiem meczu został Obuq. Ładnie 3ymał piłe, ściągał na siebie rywali i podawał, mijał jednego i podawał, robiłi przewage, czyścił środek - BOMBA.
Wszyscy zagrali dobrze, super. No i brawa dla bramkarza. REWELKA.

Ale oczywiście jest jedno ale... ale chyba to samo co zawsze Smile
strzały Exclamation probujemy tradycyjnie wejść do bramki, strzały z lini pola karnego poza swoimi Smile zanotowałem tylko 2 Obuqa i Lecha o ile się nie myle, a okazji było mnóstwo. Przy takiej nawierzchni i śliskiej piłce aż się prosi.

No i mały apel.
Chłopaki zmieniajcię się częściej, nie po to przyjeżdżają rezerwowi żeby prawie cały mecz stać za linią i moknąć. Zagraliśmy z Kaczorem osstatnie 5 min pierwszej połowy i ostatnie 5 min drugiej połowy. A gdyby nie to że typ Lechowi nadepną na noge pod koniec drugiej połowy to chyba bym w ogóle nie wszedł hehe. Podziękowania dla Kowala który chyba jako jedyny się zainteresował dzisiaj losem rezerwowych i pomimo że nie był zbytnio zmęczony dawał zmiany, dzieki.

PostWysłany: Nie 16:33, 29 Paź 2006    Temat postu:

Szadziu dobrze ze poruszyles watek zmian, ale nie wiem czemy tylko Kowala wyrozniles? w pierwszej polowie, mimo tego ze mialem sily sam zszedlem i to wczesniej niz 5 min przecd koncem...w drugiej zszedlem po drobnym urazie ale i tak myslalem o zmianie, dzis np gralo mi sie super ale wiadomo ze jak jest nas 9 to graja wszyscy, poza tym, jak jestescie za linia sami wodzicie kto akurat ma mniej sil albo chwilowa zadyszke to krzyknijcie "zmiana panie X" o na pewno ktos sie zmieni, bo zeby znow wejsc na boisko musialem wolac Migliego i Adama i dali zmiany, z jednej striony rozumiem was ze gra caly zespol a z drugiej jak jest sie na boisku to czasem zapomina sie o tym, dlatego warto przypomniec z zza lini, ale jesli graliscie za malo to przepraszam w imieniu druzyny, jestesmy jednoscia:)

Kaczor
Nieziemski Orzeł Leszka

Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 844

PostWysłany: Nie 18:20, 29 Paź 2006    Temat postu:

dobra, ja tam i tak wiem że powinienem grać w podstawowym składzie ale na układy nic nie poradze Wink Laughing Very Happy oczywiście żartuje żeby nie było Razz i faktycznie dzisiaj straszliwie zmarzłem w pierwszej połowie a do zmiany nikogo co sił nie miał zwyczajnie nie było bo w pierwszej połowie na początku na stojąco w sumie graliśmy. ale później na szczęście to sie zmieniło Wink

szadi

Posty: 911

PostWysłany: Nie 18:28, 29 Paź 2006    Temat postu:

Leszek napisał:
(...) w pierwszej polowie, mimo tego ze mialem sily sam zszedlem i to wczesniej niz 5 min przecd koncem(...)

Dokładnie było 6 minut bo akurat w momencie zmiany ktoś się pytał sędziego ile do końca, to samo było w drugiej połowie tylko że zostało 5 min to tak w gwoli ścisłości Laughing
Ponadto nie czuję się tak ważnym Orłem aby krzyknąć Opoce Naszej drużyny " Ej Lechu daj zmiane bo coś tam... " Laughing
A tak jak Kaczor powiedział w pierwszej połowie to za bardzo chyba nikt nie był zmęczony, wiem wiem dobra kondycja hehe. Mam kostką rzucać komu mam krzyczeć że zmiana? Tylko żeby bramkarz nie wypadał Rolling Eyes

Z drugiej strony fajnie, bo straciliśmy bramkę jak mnie nie było, a jak byłem te 11 minut to w tym czasie strzeliliśmy 3 Cool
SZADI RULEZ Twisted Evil

kowal
MASTA PAIN

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 1442

PostWysłany: Nie 18:33, 29 Paź 2006    Temat postu:

hehe jak dostajemy baty to na forum prawie cisza a jak wygrywamy to to masa wpisow moze poniesieni tym entuzjazmem nasi hakjerzy Smile uaktualnia strone Smile dzieki wszystkim za walke

szadi

Posty: 911

PostWysłany: Nie 18:36, 29 Paź 2006    Temat postu:

to może ktoś napisze relacje co? Cool przy okazji jak się ktoś rozpędzi to niech też napisze z ostatniego meczu z Rosomakami bo mnie nie było Embarassed

Zandi
MISTRZOWSKI ORZEŁ LESZKA

Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 1271

Pomógł: 9 razy

PostWysłany: Nie 20:06, 29 Paź 2006    Temat postu:

Brawo chłopaki!!!!! Jak uslyszalem wynik to od razu mi sie humor poprawil mam nadzieje ze juz tak bedzie do konca.
P.s Szadi z Rosomakami bylo 1-2 (nie 0-2) a 2 tyg wczesniej zapomniales o meczu z Mazowszem 2-3

Leszek
Il Capitano

Posty: 2145

PostWysłany: Nie 20:56, 29 Paź 2006    Temat postu:

dobra skoro tak czas wyliczyłeś Szadi to wierze, a co do krzyczenia zeby dał ktos zmiane, to wiem woiem ,zajebisty jestem i nietykalny, ale jak ktrzykniesz, Lechu daj zmiane to sie zmienie, i tak samo jak do kogos innego, robcie tak bo w ferworze walki zapomina sie o tym na boisku a czas leci szybciutko...wiec jak cos krzyk-zmiana i tyle, forum zyje i dobrze, a jak ma sie nasz kontuzjowany snajpero Atlino Majeto Bouba Crespinio?

PostWysłany: Pon 19:54, 30 Paź 2006    Temat postu:

Kurde. Wielkie dzieki Szadziu za uznanie. Przyznam się szczerze ze az sie prawie zawstydzilem Razz Embarassed Bez kitu naprawde dobrze mi sie gralo w niedziele. Choc.. sporo rzeczy nei dochodzilo i czasem .. jak to powiedziel trener koordynator "za dużo Brazyliany" (pozdrawiam trenera Wink) Jakos w tym meczu i w ataku i w obornie dobrze mi się ustawiało i jakoś miałem dużo sił by pobiegać i zawalczyc. Oby udalo sie podobnie w nastepnym meczu. Smile Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Orłów Leszka Strona Główna -> Piłka nożna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)