Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj

Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 1271

Pomógł: 9 razy

PostWysłany: Pon 18:31, 09 Paź 2006    Temat postu:

NIe bylem wprawdzie na meczu wiec nie wiem jak graliscie ale Kowal przy wyniku 0-1 twierdzenie ze sie gralo dobrze jest conajmniej kontrowersyjne, tym bardziej ze sam mi napisales ze przeciwnicy byli bardzo slabi. I nie pisze tego zlosliwie tylko moze to nas bardziej zmobilizuje.

kowal
MASTA PAIN

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 21:15, 09 Paź 2006    Temat postu:

na ich tle gralismy dobrze stwarzalismy duzo sytuacji tylko ze nie potrafilismy ich wykozystac z reszta na forum ligi jakis typ z łorsoł sam napisal ze mieli duzego farta
a z mobilizacja ja nie mam najmniejszego problemu bo w kazdym meczu daje daje z sieboe wszystko

obuq
Wonderkid / Chico Maravilla

Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 1746

Skąd: Orły Leszka

PostWysłany: Pon 21:16, 09 Paź 2006    Temat postu:

Wiesz Maniek, można grać dobrze i przegrać. Takie rzeczy się zdarzają, ale, czy to sie tyczy akurat tego meczu... hnmmm... Az trudno to powiedziec.

Ogólnie krótka synteza meczu.

Przeciwnik: Bardzo Słaby. Przyjęcie na 5-7 metrów, strzały słebe i niecelne (może ze 2 oddali w całym meczu), kondycyjnie kiepski, bramkarz przypadkowy wypluwający każdą piłę... ogólna ocena rywala w skali 1-10 to 1!!!!!!!!!!!! Przewidywany wynik: conajmniej 7:0 dla nas.

Ocena 1 połowy: Dobra, szybka, dużo sytuacji, trochę mniej strzałów. Ogólnie może ze 3 setki i niestety zaledwie 2 strzały celne na bramkę rywala, trochę zadużo strzałów - "na siłę". Cały czas ataki z naszej strony. Do przerwy powinno być 3:0 było 0:0, ale spokojnie, mecz układa sie dobrze gole są kwestią czasu, zmainy nie są potrzebne, bo na tle niemrawego rywala prezentyjemy się jak świerze harty gończe.

Ocena 2 połowy: Początek dobry, szybki, atak, atak, atak. Nasz przewagaciwnik ograniczony do sporadycznych kontr przerywanych juz w srodku boiska, gol napewno dla nas padnie. Wystarczy dobrze przymierzyc i siedzi. I...
Nagle gdzies w połowie połowy jeden wielki ZONK!!! Tak wielki, że każdy miał na twarzy wymalowane "eee... jak to?" a nad głowami świeciły nam się Question Question Question . Akcja po której tracimy gola... trudno nazwac to akcją. Jest to klasyczna kontra 2 wysuniętych zawodników. Takich kontr jest sporo. U nas w obronie... 4 osoby. 2/4 kto strzela, albo raczej kto traci takie bramki? Spokój nic z tego nie będzie. Gosciu po podbiegnięciu paru metrów oddaje strzeł rozpaczy zza pola karnego. Piłka napewno nie doleci do bramki tylko strzał zostanie przecięty przez jednego z nas. I tak sie dzieje, piłka odbija się od Lecha i odskakuje trochę w bok, ale ciągle poza pole karne. Jakims mega zbiegiem okolicznosci, super przypadkiem i niewiadomo jakim niefartem nabiega akurat tam przeciwnik. Jednak ciągle spokojnie, 2m do niego ma 2 naszych wiec nie ma co sie martwic, a on tez wirtuoz sztuki kopanej nie jest... i... niestety. Po przebiegnieciu tak z metra, jak juz nasi do niego doskakuja, gosc oddaje przypadowy, zkiksowany strzał piszczelem. Piłka nawet nie leci tylko... skacze, turla sie, porusza się w kierunku bramki. Duzy nie fart bo leci idealnie koło długiego słupka obok interweniujacego bramkarza. Cud ze ona wogole doleciała, ale doleciała i na dodatek... idealnie tam gdzei nikt nie byl wstanie jej przeciac. Ostatnio ta bramka została nominowana do najwiekszego przypadku 1000lecia wg kwartalnika Forbes, oraz do szmatławca roku wg Faktu!!!!!! Skandal nad skandale.

Ale jest jeszce troche czasu zeby odrobic, z tym że.... oni juz są w całą 7 na własnej połowie max do 14m od wlasnej bramki. Ich 7 + nas przeważnie 5 to daje 11 osób!!! Tragedia. U nas akcja za akcja, troche chaotycznie, troche ze zloscia, ale dupa. Wkrada sie niedokladosc, nerwy, bo czas leci nieublaganie. Rywal w tym ogresie nie zrobil ani jednej akcji. Nawet chyba strzłu nie było... hmm.. no moze raz wywalczyli rog, ale oglnie to bardzo jednostronny skomasowany atak nasz, ale coz... przy warunkach panujacych dnia tamtego i przy naszej aktualnej formie gowno to dalo. Koniec meczu 0:1

Przyczyny porażki: Nieskutecznosc, Niedokładnosc, oraz Nieskutecznosc i Niedokladnosc, a ponadto Nieskutecznisc i Niedokładnosc. Troche brak szczescia i nieskutecznosc z niedokladnocia. Mi osobiscie brakowalo tez... pokazania naszej przewagi. Bylimsy od nich duzo lepsi technicznie, ale co z tego jak nikt ich... mowiac kolokwailnie "nie dymal"!!! Przeciez to nie problem zrobic kolesia na balansie ciala, na szybkosci cokolwiek. A tutaj, zero akcji 1 na 1 zero jakics rajdow, zero robienia przewagi. A to przeciez nic trudnego. Sam bije sie w piers, probowalem wydymac, ale przewaznie wtady sie... "wywracałem" "poslizgiwalem" z powodu zlego "ogumienia" :/ huh. Zawsze jak juz mialem kolesia do dymania to sie musialem jakos gdzies cos poslizgnac za co przepraszam, ale przynajmniej probowalem.

Co poprawic: Nieskutecznoc i Niedokladnosc Razz Smile Gramy dobre akcje, robimy gosci na miekko. Szeroko, oboma skrzydlami, szybko, srodkiem, z klepki, dlugimi jet wszystko, ale brakuje... ostatniego podania i ostatniego strzalu. Ponadto bramkuje nam troche... "Smolarka" ktory jak zespolowi nie idzie zabierze pile Kazachowi wydyma drugiego i strzeli nie do obrony!!! A W obronie naszej jest dobrze. Walka, Walka, Walka. Wslizg, Wslizg, Wslizg!!!

Panowie Urwał!!! Sami widzimy jak jest. Ta druzyna która pierwsza traci Bramkę przegrywa!!! Dlatego... Trzeba szybko dziubnac leszczy i potem ich kontrowac az miło, i nabijac sobie statystyki!!!! I pamietajmy techniczne strzaly kolo slupka sa lepsze niz tysiac 100% niewykorzystanych sytuacji!!!!!!!!!

Dlatego!!!! Do BOJU ORŁY!!!!!! I jedziemy z leszczami!!!!
Odblokujmy sie bo Kusza jeszcze jeden sezon w tej zasranej 3 lidze to zaczniemy grac jak Leszcze!!!!

PostWysłany: Wto 0:13, 10 Paź 2006    Temat postu:

to miala byc cytuje "krótka synteza meczui" hehe, nie zle, co tu gadac, ja juz myslami jestem na arcywaznym meczu z mazowszem, patrzac na tabele jeszcze wszystko przed nami...