Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj

Posty: 1271

Pomógł: 9 razy

PostWysłany: Czw 22:30, 12 Kwi 2007    Temat postu:

Ta rozwala mnie ten kawalek. A juz tekst
"Na Bulgarskiej walka trwa jak w koloseum" to szczyt. albo "Na miejscu zawsze jest Reiss" hehe

dodajmy do tego Donia

"Wóooouuuzzzz najszybszy w mieście, Wóooooouuuzzzz najszybszy w mieście..." i mamy cały wielkopolski Hip Hop.

Szacunek tylko dla Warszawskich ekip Smile Razz Wink no i dla Rycha Peji Smile Wink Very Happy

co do Dzwigały to... wychowanek Drukarza Razz A Dziekan jest prawdziwym wychowankiem KSP Razz Wink No poprostu Żmija Razz

Zandi

Posty: 1271

PostWysłany: Nie 17:10, 29 Kwi 2007    Temat postu:

I znowu musze sie wypowiedziec Very Happy Dalem sie zwiesc wrazeniu ze po 3 kolejnych zwyciestwach Legiunia ma dalej szanse na mistrza ( co nie znaczy ze uwierzylem we Wlodara bo w niego nigdy nie uwierze), zasiadlem wiec przed ekranem komputera odpalilem Sopcast(rewelacja jesli chodzi o meczyki w necie) i obejrzalem spotkanie Legii. Powiem tak caly mecz chlopaki grali slabo (czyli prawie ze standard) lecz mimo tego mogli ten mecz wygrac bo przypadkowej jak sam potem powiedzial bramce Korzyma (chyba najlepszy w Legii w tym meczu) na 1-1. I chwile pozniej w glownej roli wystapil kolejny moj ulubieniec niejaki Surma Lukasz wyprowadzal on kontre 4 na 3 gdzie mial po prawej na swietnej pozycji Rogera lecz kapitan zdecydowal sie sam zrobic z siebie bohatera i uderzyl prosto w nogi wislaka. Pilka odbijajac sie od nogi poleciala na srodek gdzie zgarneli ja WIslacy kontra i karny. Ta akcja zdecydowala o wyniku meczu. Zenada......

obuq

Posty: 1746

PostWysłany: Nie 22:38, 29 Kwi 2007    Temat postu:

Mam po tym meczu dokładnie takie samo zdanie jak ty! 1 połowa - oprócz ostatnich 5 minut - zdecydowanie dla Legii. Po 45 minutach naprawdę jeszcze wierzyłem że będzie dobrze. Druga połowa to... indywidualności wisły wykorzystały... indywidualne błędy legionistów! Przypadkowe podanie niedopilnowanego przez P.Bronowickeigo P.Brożka do P.Brożka, spóźniony Szala naciska P.Brożka, ale ten oddaje strzał rozpaczy, na wślizgu z 16 metra, piłka leci szczurem w środek bramki, ale niestety Fabian na wykroku nie sięga piłki, choć strzał wybitny nie był!!! Ale nic to... walka, walka, walka... i Młodość rozjeżdża obronę wisły i ośmiesza Emiliana Dolhe! 1:1 i akcja meczu... wspaniały przechwyt Surmy, akcja 4 na 3 i to co sami powtarzamy i co powtarzają trenerzy dzieciom od 1000 lat, lecisz z kontrą i jesteś środkowym pomocnikiem, to akcja musi zakończyć się "zakończyć". czyli żadne straty tylko strzał, celny/niecelny lub ewentualnie faul! Ale nie to co zrobił popularny Surmik, czyli oddał piłkę robiąc 40m przerwy w środku pola, po czym bez problemów poszła bramkowa kontra Wisły! Później kolejny błąd P.Bronowickiego i w dziecinny sposób Paulista wywalczył karny dla Wisły! Strzelcem Cleber i... żadne rewelacyjne uderzenie, po ziemi w środek bramki, ale Fabian już był w locie więc cóż mógł zrobić (nie to żebym winił Fabiana za stratę bramki, ale... wybitnie strzelony karny to to nie był :/ )... no a potem już tylko gwóźdź do trumny, czyli Błaszcyzkwoski wkręca w ziemie G.Bronowickiego, mija jadącego na sankach Herberta Dicka, wykłada piłkę przed bramkę, tam przypadkowe zagranie P.Brożka i Paulista znów strzałem po ziemi, blisko środka umieszcza piłkę w siatce i jest 3:1!!! W wiśle super zagrały indywidualności, Paulista, Błaszczykowski... natomiast w Legii baaaaaaardzo niewidoczni boczni, Radovic i Roger, do tego baaaaaardzo słaby Smoła (który oprócz asysty nic nie zrobił), kardynalne błędy w obronie braci Bronowickich i Herberta "Siurka", akcja Surmy, nie widoczny Włodar, niepewny Fabian i mamy cały obraz Legii! Szkoda, bo Korona złapała zadyszki i można ją było podgonić, a tak... znów walka o Intertoto! :/ huh.

Kaczor
Nieziemski Orzeł Leszka

Posty: 844

PostWysłany: Pon 16:30, 30 Kwi 2007    Temat postu:

byłem, troszke widziałem bo dwóch pierwszych bramek nie widziałem Razz tak schodząc z tematu czysto piłkarskiego to musze powiedzieć że Wisełka robi wrażenie jak wszyscy rykną równo. a dwie trybuny kryte są naprawde wypasione... aż wstyd że coś takiego mówie Wink
powiedzcie chłopaki czy było nas słychać choć troche w tv bo dawno tak gardła nie zdzierałem jak w grodzie Kraka Cool

obuq

Posty: 1746

PostWysłany: Pon 17:21, 30 Kwi 2007    Temat postu:

Było było! Naprawde, bez ściemy. Wisła, zwłaszcza w pierwszej połowie miała przestoje z dopingiem i było was było dość wyraźnie słychać. Smile Więc gratuluje udanego wyjazdu a wisła... i tak skisła Razz "Gdzie macie EURO...?!" Smile

PostWysłany: Śro 23:08, 02 Maj 2007    Temat postu:

jakby to powiedzial Atlin- jazda jazda jazda:)

a tak z innej beczki, kto strezlil bramke nr 98 w lidze w osttaniej kolejce?Smile

Kaczor

Posty: 844

PostWysłany: Czw 8:50, 03 Maj 2007    Temat postu:

jazda, jazda, jazda? Legia na wyjazdach Cool
no chyba że:
jazda, jazda, jazda - porno gwiazda Laughing

a bramki nr 98 na pewno nie strzelił P. Nędza Włodarczyk...

PostWysłany: Czw 11:16, 03 Maj 2007    Temat postu:

dobra dobra, nawet Kowla przyznal ze z taka formą to Reksio do kadry!!!! ja bym go wziął, Rasiak nic nie gra, Matusiak ława...Jelen tez goli nie strzela....ja by sie nie zastanawiałSmile

obuq

Posty: 1746

PostWysłany: Pon 11:48, 28 Maj 2007    Temat postu:

Skandal!!! Nie lubię Polonii ale nawet jak dla mnie to meeeega skandal!!!!

szadi
orli webmaster

Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 911

PostWysłany: Pon 14:31, 28 Maj 2007    Temat postu:

dla mnie to jest totalna paranoja! takie kluby jak hutnik (celowo z małej litery) nie powinny mieć racji bytu!! nie powinny, a raczej nie mogą istnieć!!
5 zawodników wylądowało w szpitalu.
Ja jeszcze ewentualnie jestem w stanie rozumieć jak się kibice tłuką (ich sprawa że se mordy obijają jak to lubią) ale żeby piłkarzy lać??
I jeszcze jednego swojego grajka stłukli bo się temu sprzeciwił??
BRAK SŁÓW.

obuq

Posty: 1746

PostWysłany: Pon 14:51, 28 Maj 2007    Temat postu:

Wg. Mazowieckiego Sport Ekspressu tylko 4 (to tak gwoli ścisłości Razz ) ale rzeczywiście. Wielki skandal!! Nie zależnie od tego czy bramkarz i kierownik prowokowali kibiców (takie słuchy również do mnie dochodziły) to takie coś nie powinno mieć miejsca i to w 4 LIDZE! To jest tuż przed szczeblem Centralnym - PZPNem. A co gorsze, to to że te chłopaczki z ksp to przeważnie rocznik 87 - 20 latkowie!! Młode chlopaki których przez boisko przekopało 100 ludzi (wg. oficjalniejszych zrodel niż warszawsa ferajna)! Lipa!