Autor Wiadomo¶ć
Puzon
PostWysłany: Pon 18:34, 20 Maj 2013    Temat postu:

Gary twoja brameczka była 2-g± strzelon± bramk±, 1 strzelił Czarek po podaniu Krzy¶ka. Altacat napieraj i będziesz grał Wink
hartfil
PostWysłany: Pon 17:45, 20 Maj 2013    Temat postu:

Hahaha, Puzon, swoj± bramkę to ja pamiętam, aż tak Ľle ze mn± nie jest:) Pytam o t± drug± bramkęSmile

Ja nie wiem jak moje nogi będ± zdolne do gry w następn± niedzielę, bo kostka na prawej cała opuchnięta i krwiak pod duzym paluchem w lewej nodze...
Puzon
PostWysłany: Pon 6:40, 20 Maj 2013    Temat postu:

Gary, kiwałe¶ się, ja krzykn±łem strzelajjjjj i pu¶ciłe¶ kartofla pseudobramkarz nie ruszył się Wink
hartfil
PostWysłany: Nie 22:37, 19 Maj 2013    Temat postu:

Co ja robiłem jak padła 2 bramka? kto j± strzelił? byłem pewien do tej pory że było 1:1...
Leszek
PostWysłany: Nie 21:40, 19 Maj 2013    Temat postu:

brawo Orełki!!!! moje mordeczki!!! Smile

bardzo sie ciesze, niestety nie mogłem wam pomoc, ale swietnie sobie poradzili¶cie

gratulacje i jedziemy dalej!!
kowal
PostWysłany: Nie 18:02, 19 Maj 2013    Temat postu:

gratulacje panowie, mam nadzieje ze tym meczem odbijemy sie od dna i bedzie lepiej z kazdym kolejnym meczem
wodzu
PostWysłany: Nie 14:45, 19 Maj 2013    Temat postu:

powinni¶my wygrać wyżej ale jakby niepatrzeć pierwsze zwycięstwo jest:)

Nieobecni:

1. Lechu - sam nie wiem czy mi się uda, ale zrobie wszystko żeby zd±rzyć, albo dojechać na drug± połowe chociaż (nie liczcie na mnie na wszelki wypadek)

PostWysłany: Czw 20:10, 16 Maj 2013    Temat postu:

Ostatni wynik trafiłem dobrze. 4:0 niewyjęte:), a wyżej być mogło. Teraz widzę batalia ze Szmeterlinkiem. Jedyna gierka w której my¶lę, że uda Wam się wygrać. Obstawiam 1:2 dla Orłów obiektywnie. Subiektywnie 2:0 w plecy.